Nowa rewolucyjna formuła likwiduje bóle stawów, kości oraz mięśni. Koniec z niezdrowymi środkami przecibólowymi!

Jeśli od jakiegoś czasu zmagacie się z dolegliwościami bólowymi ze strony stawów bądź mięśni, wasz problem może nareszcie zostać całkowicie rozwiązany! Rewolucyjny preparat na wspomniane dolegliwości jest już dostępny w sprzedaży, aby pomóc wam pozbyć się bólu i odzyskać pełnię komfortu. Uwaga! Nareszcie będziecie mogli uwolnić się od konieczności stosowania niebezpiecznych środków przeciwbólowych!

Lekomania to problem dotykający coraz większego grona naszego społeczeństwa. Według oficjalnych doniesień szacuje się, że co roku kilkadziesiąt milionów polaków nałogowo zażywa ogromne ilości środków leczniczych, w tym głównie przeciwbólowych. Liczba ta z roku na rok okazuje się rosnąć w bardzo szybkim tempie. Według statystyk na środki przeciwbólowe przeznaczamy nawet kilka miliardów złotych rocznie.

Dlaczego zażywamy leki przeciwbólowe w takich ilościach i gdzie lekomania ma swoje źródło?

Głównym celem jest oczywiście pozbycie się dolegliwości bólowych, poczynając od tych lekkich, miejscowych dotyczących mięśni, kości, stawów, ścięgien, czy najbardziej popularnej dolegliwości- bólu głowy, kończąc zaś na naprawdę poważnych bólach rozsianych po naszym ciele. Na tym jednak lista się nie kończy. Leki przeciwbólowe i to w nieuzasadnionych ilościach coraz częściej przyjmujemy także przy naprawdę nieznacznych bólach, czy nawet w stanach depresyjnych, bądź złym samopoczuciu w ciągu dnia. Współczesne środki promocji owych preparatów niestety nie ułatwiają nam sprawy. Preparaty przeciwbólowej reklamowane są jako szeroko działające środki, zwalczające niemal każdą dolegliwość. Stosowanie ich stało się zatem powszechne i niewiążące się z żadnymi konsekwencjami. Wszystko wygląda jednak zupełnie inaczej w rzeczywistości, gdzie środki przeciwbólowe wcale nie okazują się lekarstwem na wszystko, a nawet stają się czynnikiem, który może silnie i negatywnie wpłynąć na stan naszego zdrowia.

Wspomniane ilości sprzedawanych środków przeciwbólowych to jedynie dane pochodzące z oficjalnych pomiarów przeprowadzonych przez oficjalne źródła. Doskonale wiemy, jak powszechna jest również sprzedaż internetowa, gdzie wspomniane na początku liczby mogą być nawet kilkukrotnie większe.

Cała sytuacja ze środkami przeciwbólowymi powinna zatem silnie nas zaniepokoić i wprowadzić w stan refleksji, czy oby na pewno nie jesteśmy osobami, które przyczyniają się do wzrostu statystyk. Przeciwko przyjmowaniu nadmiernej ilości środków przeciwbólowych postanowiło stanąć dwóch naukowców, wynalazców i producentów wspomnianego rewolucyjnego preparatu- Harpagonu Forte Max. Postanowiliśmy porozmawiać z profesorami na temat ich nowatorskiego preparatu.

Harpagon to pierwszy taki preparat na rynku- mówi dr hab. Jan Kołaszkiewicz. Jego formuła nie tylko cechuje się innowacyjnością w dziedzinie likwidowania bólu stawów, mięśni oraz kości, ale także pozwala stawić czoła wspomnianego w naszej rozmowie uzależnienia, poprzez zupełne wyeliminowanie konieczności przyjmowania środków przeciwbólowych- dodaje dr hab. Władysław Maciuszek, drugi twórca i producent Harpagonu Forte Max.

Według naukowców Maciuszek i Kołaszkiewicz w samej istocie uzależnienia największym problemem nie jest samo uzależnienie, ale fakt jego konsekwencji zdrowotnych w kontekście organizmu pacjenta. Przeprowadzając liczne testy i badania w trakcie pracy nad rewolucyjną formułą swojego preparatu, naukowcy poszukiwali drogi, aby pozbyć się konieczności zażywania środków przeciwbólowych, tym samym jednocześnie eliminując ewentualne ryzyko popadnięcia w nałóg, czy uzależnienie. Takie działanie pozwoli zatem na ochronę organizmu wielu pacjentów przed uszkodzeniami organów wewnętrznych na przykład układu pokarmowego. Warto pamiętać, że działanie środków przeciwbólowych często bardzo negatywnie wpływa na żołądek, jelita, czy wątrobę wielu pacjentów. Dzięki Harpagon Forte Max, doktorzy Maciuszek i Kołaszkiewicz będą mogli uchronić swoich pacjentów od wrzodów żołądka i jelit, ostrej niewydolności wątroby, bądź nerek, czy pozostałych komplikacji związanych ze stosowaniem środków przeciwbólowych.

Mamy do czynienia z prawdziwą plagą uzależnień, które coraz częściej skutkują zgonami. Chcielibyśmy zrobić wszystko, aby pomóc uzależnionym, nie tylko wyjść z nałogu, ale także zaoferować alternatywne, lepsze, bardziej skuteczne i w pełni bezpieczne rozwiązanie — mówią jednomyślnie profesorowie.

Właśnie w tym celu podjęliśmy się pracy nad naszym preparatem na bóle stawów i mięśni. Zrobiliśmy wszystko by zapewnić jego pełną skuteczność w działaniu, jednocześnie dbając o pełne bezpieczeństwo, brak skutków ubocznych bez względu na to, czy przyjmowany jest krótkoterminowo, czy przez długi okres. Co więcej preparat zwalcza również przyczynę bólu bardzo często likwidując ją całkowicie. W wielu przypadkach wystarcza kilkudniowe stosowanie żeby pozbyć się bólu na dobre! Stosowanie naszego preparatu dodatkowo eliminuje ryzyko uzależnienia, które w przypadku wielu preparatów jest niestety bardzo wysokie.

Prawda jest taka, że konfrontując się z tak kapitalistycznie nastawionym światem, gdzie praktycznie każde działanie podporządkowane jest marketingowym celom i dąży przede wszystkim do czerpania jak największych zysków, nie możemy liczyć na to, że ktoś swobodnie wyciągnie do nas rękę, by zaoferować wsparcie we wdrażaniu naszego produktu na rynek, nawet mając na uwadze fakt jego rewolucyjnie skutecznego działania. Spójrzmy też na to, że skoro leki przeciwbólowe sprzedają się w tak olbrzymich ilościach, to z punktu widzenia producentów, to jak najbardziej odpowiednie i pożądane zjawisko — dodaje jeden z profesorów. Gdyby firmy nastawione na zysk zaczęły sprzedawać nasz preparat, to klient pozbyłby się bólu po 2 zakupionych tubkach naszego preparatu. Wielkie firmy wolą jednak sprzedawać niezdrowe, uzależniające tabletki - taki klient kupuje je bez przerwy przez długi okres czasu dając producentowi stały przypływ gotówki.

Dla nas priorytetem jest bezpieczeństwo ludzi. Jeżeli możemy im pomóc, oferując swój preparat, to właśnie to będziemy robić. Mamy nadzieję, że wystarczająco skutecznie uda nam się przedostać przez tę skomplikowaną strukturę, by dotrzeć tam, gdzie ludzie naprawdę nas potrzebują.

Harpagon Forte Max to w pełni naturalny preparat dla wszystkich, którzy zmagają się z bólami stawów i mięśni.

Dzięki swojej neutralnej formule preparat nie wpływa negatywnie na strukturę organów wewnętrznych pacjenta, zapewniając mu całkowite bezpieczeństwo i brak ryzyka uzależnienia. Jednocześnie Harpagon Forte Max zachowuje w pełni skuteczne działanie przeciwko bólom mięśni i stawów. Dzięki jego żelowej postaci można zaaplikować go w dowolnej chwili i miejscu okolic stawów i mięśni, aby natychmiast pozbyć się bólu. Często zmagacie się z bólem stawów kolan, nóg, rąk, czy kręgosłupa? Harpagon Forte Max powstał właśnie po to, aby wam pomóc, nie tylko zwalczając objawy bólowe, ale jednocześnie wpływając na pozbycie się źródła i przyczyny bólu, zapewniając pełną regenerację.

Co zawiera formuła Harpagon Forte Max i czym wyróżnia się on na tle pozostałych?

Przygotowując ostateczną formułę Harpagon Forte Max, poświęciliśmy naprawdę wiele czasu na poszukiwanie innowacyjnych możliwości odnośnie do użycia nowych, wcześniej niestosowanych składników, które wykazują się działaniem idealnym do tego, które chcielibyśmy uzyskać.

Udało nam się dotrzeć do kilku niezwykłych składników na świecie, które obowiązkowo trafiły na listę potencjalnych składników. Zastosowaliśmy bardzo wysokie stężenia składników naturalnych takich jak np. "Czarci Pazur" - jest to bardzo drogi składnik, jednak nie zważając na koszty produkcji zastosowaliśmy jego najwyższe stężenie. W żadnym innym produkcie na rynku nie spotkałem się z takim stężeniem (zapewne dlatego, że producenci są nastawieni na zysk i im się to nie opłaca). Kolejnym etapem było rozpoczęcie etapu obejmującego wiele badań i testów, zarówno w kwestii działania poszczególnych składników, jak i ich wzajemnych korelacji. Kilka składników z tego powodu musiało zostać usuniętych z listy, z powodu tego, że hamowały działanie innych elementów, bądź zwyczajnie zmniejszały efektywność działania całej formuły. Wielu producentów nowatorskich preparatów zapomina o takich testach, myśląc, że mieszanina składników o podobnym działaniu po prostu zadziała. Niestety, to nie takie proste. Ostatecznie w naszej formule zostało jedynie kilka składników, spośród kilkudziesięciu, które były połączone w różne kompilacje. Najbardziej skuteczny, bezpieczny i najwyższej jakości skład, został ostatecznie przebadany, przetestowany i opatentowany jako Harpagon Forte Max, który będziecie mieli państwo możliwość nabyć.

Harpagon Forte Max zapowiada się wielką rewolucją w dziedzinie zwalczania bólu stawów i mięśni.

Jednocześnie, preparat ma również ogromny potencjał na rozwiązanie problemu wielu uzależnień, których z roku na rok stale przybywa. Stoimy za profesorami Maciuszek i Kołaszkiewicz murem i liczymy na to, że produkt wkrótce zostanie skierowany do szerokiej dystrybucji. Trzymamy kciuki i liczymy na to, że całość potoczy się dla profesorów jak najlepszą drogą. W zasadzie, jak sami skromnie mówią, we wszystkim zupełnie nie chodzi o nich. Dla obojga z nich liczą się tylko miliony ludzi, którzy padają ofiarami działania środków przeciwbólowych! Bardzo cieszy nas taka postawa naukowców-producentów. Chcielibyśmy polecić wam Harpagon Forte Max, abyście w razie konieczności użycia preparatów przeciwbólowych w przyszłości na bóle mięśniowostawowe, mogli zastąpić go właśnie równie skutecznym Harpagonem Forte Max. Na szczęście profesorowie prowadzą dystrybucję preparatu za pośrednictwem sieci na swojej stronie internetowej produktu. Harpagon Forte Max możecie nabyć tutaj. Jak informują producenci, preparat bardzo szybko się wyprzedaje, a skrzynki mailowe doktorów zapełniają się doskonałymi opiniami i recenzjami.Komentarze

Anna12
01.12.2017 13:55

Ciekawe! Czy ktoś mi może podrzucić gdzie to można kupić najlepiej w Warszawie? Mam już dość szukania i rozdrabniania się na dsiesięć preparatów. Harpagon w końcu, jako pierwszy z wieli pomógł mojej koleżance, więc i ja chcę spróbować. Niestety ona jest z Wrocławia, a ja mieszka w Warszawie.

JuliaW
01.12.2017 15:26

@Anna12, Możesz kupić przez internet, będzie naszybcie i zdecydowanie najtaniej. Dostawa na drugi dzień. W aptekach to jest kilka razy droższe więc szkoda pieniędzy.

PatrycjaPatka
01.12.2017 17:55

Smarowałam stawy i efekt super. Działa jak przeciwbóle tabletki tyle, że nie musisz ich brać co 12h, a posmarujesz kilka dni i ból znika na dobre.

Jakub19
02.12.2017 01:43

Czy ta gwarancja zwrotu działa może ktoś potwierdzić?????

123Marian
02.12.2017 06:17

@Jakub19 Gwarancja zwrotu działa, zostało mi jeszcze jedno opakowanie, ale ból zniknął i nie potrzebowałem dłużej stosować preparatu. Odesłałem i dostałem zwrot bez żadnego problemu.

Maria
02.12.2017 09:18

Kupiłam Harpagon Forte Max mojej mamie i była bardzo zadowolona z efektów. Od kilu miesięcy mocno narzekała na dokuczający jej ból stawów. Stosowała i zadziałało pięknie, a dzisiaj znów każdy dzień spędza w ogrodzie przygotoując go już na przyszły rok. Dobrze, że są ludzie, którzy tworzą skuteczne preparaty. Moja mama wam dziękuje!

Paulina01990
02.12.2017 11:05

Stosowałam przez miesiąc i efekt zaskakujący! Po bólu mięśni nie ma już śladów. Co prawda przez ból wcześniej straciłam ostatnią szansę na późne, jesienne przejażdżki rowerowe, ale w weekendy postaram się to nadrobić, nawet jak będzie zimno!

KarolinaWolska
02.12.2017 15:05

Szkoda mi pieniędzy na jakieś maści.

Wojtek1212
02.12.2017 16:03

Harpagon Forte Max, hmm, a czy pomoże mi to na ból mięśnia, z którym męczę się regularnie od dwóch lat? Pytam bo rozważam zakup, Harpagon jest dość mocno chwalony.

PiotrE34
02.12.2017 19:31

Pozbyłem się bólu stawu!!! Nareszcie! Polecam. Szkoda, że takie drogie bo kupowałbym, żeby stosować Harpagon jeszcze profilaktycznie, ale problem zniknął!

112Sandraaa
03.12.2017 00:34

Stosowałam ten preparat bo dostałam wskazanie od lekarza rodzinnego. Pierwsze efekty zauważyłam już po kilku dniach, a pojawiający się, szczególnie wieczorami ból stawu zniknął zupełnie po kilku tygodniach. Stosowałam preparat do wyczerpania dwóch tubek Harpagonu. Polecam wam!

WojtekWojtek
03.12.2017 02:24

Gdybyście się wzięli za sienie od samego początku i nie olewali najmniejszych oznak, to dziś pewnie nie mielibyście problemów, a teraz każdy szuka preparatu na ratunek...

Lili34
03.12.2017 02:56

Zastanawiałam się dlugo i chyba ostatecznie kupię Harpagon. Ile tubek kupić? Jedną, dwie, czy może więcej i stosować później jeszcze profilaktycznie co kilka dni?

Aska30
03.12.2017 07:08

Mam 30 lat i już dokucza mi ból mięśni... Za mało treningu? Coś robię nie tak? Musze poratować się Harpagonem. Mam nadzieję, że okaże się tak samo skuteczny jak w przypadku koleżanki.

Grazyna01
03.12.2017 08:42

Diwe tubki kupione, w drodze do mojego domu. Nie mogę się doczekać, aż ten wstrętny ból stawu w końcu zniknie!

Weronika H.
03.12.2017 14:28

Stosowałam przez ponad miesiąc i efekty 1000 razy lepsze niż jakieś trujące środki przeciwbólowe. Nie łykajcie tego więcej, smarujcie miejsca bólu Harpagonem!

Monia21
04.12.2017 01:26

Kupiłam to w aptece jakiś czas temu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Problem taki, że w aptece mieli tylko kilka opakowań i kosztowały kilkukrotnie więcej, niż na stronie internetowej. W aptece naciągają ceny niesamowicie! W normalnej cenie tylko na stronie producenta Harpagonu tutaj

Dodaj swój komentarzd
Janina S., Warszawa, 75 lat

Od wielu lat zmagałam się z bólami stawów, szczególnie tych w okolicy kręgosłupa i kolan. Przyjmowałam coraz więcej leków przeciwbólowych. Z biegiem czasu, musiałam brać ich coraz więcej, aby uzyskać ten sam efekt. Mój mąż trochę się tym zaniepokoił i w którymś z gabinetów lekarskich poruszył tę kwestię. Lekarz polecił mu, abym spróbowała Harpagonu. Harpagon Forte Max stosuję już od kilku tygodni. Z początku trudno było mi uwierzyć w to, że taki preparat może mi w jakiś sposób pomóc. Odkąd go stosuję, rzeczywiście nie czuję już bólu i mogę swobodnie spacerowąć z mężem na długich spacerach.

Sławomir D., Wrocław, 46 lat

Moja praca wymaga od moich stawów i mięśni dużego wysiłku i wytrzymałości. Nieustannie muszę się schylać, bądź przyjmować różne pozycje, aby zamontować całą elektrykę we właściwy sposób. Od jakiegoś czasu zacząłem mieć problemy z bólem stawów i mięśni. Jako, że jestem przeciwnikiem zażywania środków przeciwólowych, usiłowałem znosić ból bez nich. Bywają jednak chwilę naprawdę ciężkie. Zdecydowałem się poszukać preparatu zastępczego do środków przeciwbólowych i natknąłem się na Harpagon Forte Max. Naprawdę zadziałał. Stosuję go rano przed wyjściem do pracy i po powrocie, wieczorem. Od kilku tygodni nie miałem już problemu z silnym bólem.

Anna R., Olsztyn, 34 lat

Jestem jeszcze młoda, a pojawiające się problemy z bólem stawów kręgosłupa i kolan nieco mnie zaskoczyły. Myślałam, że sprawa dotyczy osób w naprawdę podeszłym wieku, tymczasem dotknęła również i mnie. Prowadzę raczej mało akrywny tryb życia, spędzając większość dnia w biurze, w związku z czym moje stawy nie dostają odpowiedniej dawki ruchu. Od jakiegoś czasu, wieczorami dokucza mi naprawdę silny ból, który wzmaga się z każdym ruchem. Lekarz zalecił mi ćwiczenia i sport. Równocześnie z nim, koleżanka poleciła mi krem Harpagon, którym smaruję swoje plecy w okolicy kręgosłupa od dwóch tygodni. Ból znacznie się zmniejszył, a po kilku dniach praktycznie go nie było. Nie stosuję Harpagonu codziennie, ale gdy tylko spodziewam się bólu, natychmiast go używam, aby oszczędzić sobie zmagania się z bólem.

Najnowsze komentarze

Anna W [20.11.2017]

Tyle lat łykania tabletek i dopiero udało mi się trafić na preparat który rzeczywiście mi pomógł. Teraz żałuję każdej połkniętej tabletki przeciwbólowej. Harpagon pomógł mi zlikwidować ból i od dłuższego czasu mogę swobodnie funkcjonować każdego dnia. Stosuję go nadal profilaktycznie co kilka dni.

MaciekSprinter [14.11.2017]

Jestem dość profesjonalnym amatorem sportów rowerowych i od kilku miesięcy zmagałem się z nieznośnym bólem mięśni. Najprawdopodobniej któryś z nich sobie nadwyrężyłem. Szukałem preparatów, które mi pomogą, co skończyło się miedzy innymi kilkukrotną zmianą z jednego na drugi. Ostatecznie na szczęście trafiłem na Harpagon Forte, a ból mięśni zniknął. Od kilku dni trenuję już zupełnie normalnie, a ból ani przez chwilę mi nie dokucza.

Anka123 [01.11.2017]

Harpagon jest naprawdę świetny! Miesiąc nie mogłam sobie poradzić z bólem kręgosłupa. Napadał mnie każego wieczora po powrocie z biura i dokuczał przez kilka godzin, miewałam nawet problemy z zaśnięciem. Odkąd zaczęłam regualrnie stosować Harpagon Forte Max, mój kręgosłup ma się świetnie. Polecam wszystkim!

Dodaj swój komentarz