BÓLE MIĘŚNI I STAWÓW
UTRUDNIAJĄ CI ŻYCIE

POZBĄDŹ SIĘ ICH
JUŻ TERAZ!

  • Zwalcza ból stawów i mięśni
  • Likwiduje bóle kości szybko i skutecznie
  • Uderza dokładnie w punkt występowania bólu
  • Przeciwdziała przyczynie bólu
  • Eliminuje zapalenie stawów
zmów teraz

ZAUFAJ OPINIOM ZADOWOLONYM UŻYTKOWNIKOM

Jestem taksówkarzem i moja praca nie wymaga wielkiego wysiłku, czy sprawności fizycznej. Po kilku latach jednak wystąpiły pewne problemy. Praca zaczęła stawać się coraz mniej komfortową. Czułem, że moje mięśnie i kręgosłup są coraz bardziej obciążone. Z biegiem czasu ból urósł do bardzo nasilonego stadium, zniechęcając mnie do dalszej pracy i powodując niezwykły dyskomfort. Mój kręgosłup oraz niektóre mięśnie odmawiały posłuszeństwa. Napady bólu były coraz częstsze. Poszukując przyczyn mojego problemu, trafiłem na preparat Harpagon Forte Max. Cieszył się znakomitymi opiniami, więc po prostu go wypróbowałem. Byłem zaskoczony jego działaniem. Już po pierwszej aplikacji żelu na miejsce bólu w okolicach stawu krzyżowego i mięśni łydek, objawy naprawdę się zmniejszyły. Po kilku dniach ból zupełnie zniknął. Wróciłem do pracy po tygodniowej przerwie i czuję się rewelacyjnie. Polecam wszystkim, którzy zmagają się z bólem stawów i mięśni!

- Marek, 46 lat,
kierowca taksówki

Mam już swoje lata, ale mimo wszystko nie spodziewałam się tak nagłego ataku bólu ze strony moich kości i stawów. Odkąd wychowałam wszystkie swoje dzieci, już od kilkudziesięciu lat, zajmuję się ogrodnictwem. Uwielbiam kwiaty, a praca w ogrodzie, sprawia mi ogromną przyjemność. Niestety od pewnego czasu mam problemy z bólem kręgosłupa, a także niektórych mięśni. Córka poleciła mi spróbowanie Harpagonu Forte Max w postaci żelu. Z początku podchodziłam do niego podobnie jak do wszystkich innych preparatów, które próbowałam - nie liczyłam na zbyt wiele. Muszę jednak przyznać, że efekty mnie niesamowicie zaskoczyły. Harpagon Forte Max naprawdę mi pomógł. Ból opuścił moje stawy, a ja znów mogę dbać o swój ogród, pijąc w nim wieczorem razem z mężem kawę. Polecam wam Harpagon Forte Max!

- Ewa, 68 lat,
pasjonatka ogrodnictwa
w czym tkwi sekret skuteczności Harpagon Forte MAX
ektrakt

To działanie innowacyjnej formuły

Praca nad niezwykle skutecznym składem Harpagon Forte Max zajęła naukowcom naprawdę dużo czasu, spośród którego część wiązała się z podróżą i badaniami w poszukiwaniu rewolucyjnych i wcześniej nieznanych składników pochodzenia naturalnego. Spośród kilkudziesięciu innowacyjnych składników o ponadprzeciętnym potencjale, po przeprowadzeniu szczegółowych badań i analiz w kontekście oddziaływania i ingerencji między poszczególnymi parami składników, okazało się, że możliwe jest wykorzystanie zaledwie kilku z nich. Wszystko to za skutkowało jednak niezwykle pozytywnym zdarzeniem. Naukowcom w końcu udało się dobrać ostateczne składniki w sposób, który umożliwił stworzenie formuły o dotychczas niespotykanej skuteczności. Wspomniana rewolucja pokłada swoją istotę przede wszystkim złożeniu preparatu jedynie z elementów pochodzenia naturalnego. Czego dowiodły badania? Dokładnie tego, że opatentowana przez naukowców formuła Harpagon Forte Max przewyższa swoją skutecznością, a przede wszystkim bezpieczeństwem nawet powszechnie stosowane środki przeciwbólowe.

lorem 1

INNOWACYJNE SKŁADNIKI

Harpagon Forte Max zawdzięcza swoją skuteczność zupełnie nowym i rewolucyjnym naturalnym składnikom pochodzących z całego świata

lorem 1

UNIKALNE PARY SKŁADNIKÓW

Dzięki przeprowadzeniu zaawansowanych badań naukowcom udało się wynaleźć innowacyjne właściwości poszczególnych składników. Pozwoliło to na stworzenie wyjątkowych korelacji i interakcji międzyskładnikowych, jednocześnie umożliwiające zwiększenie skuteczności działania poszczególnych elementów, przynosząc niezwykle skuteczne działanie całej formuły

lorem 1

DZIAŁANIE PRZYCZYNOWE, NIE TYLKO OBJAWOWE

Uderzając bezpośrednio w przyczynę, Harpagon Forte Max oprócz pozbywania się bólu, zupełnie eliminuje również podłoże do powstawania stanów zapalnych, które mogą skutkować ponownym wystąpieniem objawów bólowych, a także warunkować zaistnienie niepożądanych komplikacji.

UWOLNIJ SIĘ OD BÓLU STAWÓW I MIĘŚNI RAZ NA ZAWSZE

Wiek, zwiększona aktywność fizyczna, podwyższone ryzyko zużywania się stawów, czy nadwyrężenie ich struktury, podobnie jak w przypadku mięśni, to niekoniecznie argumenty uzasadniające fakt występowania uporczywego bólu i dotykającego naszego organizmu dyskomfortu. Harpagon Forte Max powstał właśnie w celu, aby przeciwdziałać wszystkim wspomnianym elementom i przyczynom, a także wszelakim następstwom i objawom ze strony układu stawowego i mięśniowego. Dzięki preparatowi w postaci żelu będziesz w stanie wrócić do upragnionej aktywności, czy hobby, nawet bez względu na zaistniałe problemy z twoimi stawami, czy mięśniami. Jeżeli uwielbiasz codzienne spacery, jazdę na rowerze bądź twoje hobby sprawia ci radość, dzięki Harpagon Forte Max będziesz mógł znów wrócić do ich praktykowania, jednocześnie ciesząc się pełnią komfortu i zdrowia. Wypróbuj Harpagon Forte Max już teraz!

tubka 1

Ekspresowa wysyłka

Korzystna cena

Promocja tylko do końca:

24-03-2018

59.00 zł

Aktualna cena: 199 zł

1 opakowanie za udział w klubie rabatowym

W trosce o bezpieczeństwo oraz zapewnienie usług na najwyższym poziomie właściciel strony zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian zawartych w polityce prywatności. Działanie to ma na celu zachowanie pełnej anonimowości klientów, dlatego w dbałości o ich satysfakcję ze świadczonych usług zamieszczone imiona i nazwiska zostały zmienione. Jednocześnie właściciel strony zaznacza, że wszelkie podobieństwo do postaci rzeczywistych jest przypadkowe i nie zostało wykorzystane w sposób celowy. Produkt ten posiada certyfikat. Jego składniki, metoda stosowania oraz zalecenia dotyczące stosowania znajdują się na etykiecie. *Prezentowany na stronie skład ma charakter marketingowy. W ramach przystąpienia do klubu rabatowego otrzymujesz w prezencie produkt, który jest klasafikowany jako kosmetyczny. W trakcie trwania kuracji zaleca się zdrowy tryb życia. Pełny skład znajduje się na etykiecie opakowania. Efekty stosowania zależą od konkretnego przypadku. Preparat nie jest lekiem i nie może zastąpić leków przepisanych przez lekarza. Produkt ma postać żelu - brak uczucia dyskomfortu oraz zabarwionych ubrań. Opakowanie może zawierać inną szatę graficzną, inną tubkę oraz inne slogany reklamowe w zależności od wielkości produktu. Gwarancja zwrotu pieniędzy obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku pierwszego zakupu. Dokonując zamówienia oświadczasz, że akceptujesz regulamin.